Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Фокусирајте се на своите цели, реализирајте го она кон што тежнеете

24/09/2018 @ 18:00 - 20:00 UTC+0

$500

Во пресрет на тренингот “NLP Practitioner” кој почнува во Октомври, полека се подготвуваме за голем исчекор во личниот развој. Затоа, за сите вас кои сакате да напредувате и да се развивате, подготвивме попладневна НЛП тренинг-работилница „ Фокусирајте се на своите цели, реализирајте го она кон што тежнеете“

Details

Date:
24/09/2018
Time:
18:00 - 20:00 UTC+0
Cost:
$500
Event Category:
Сенсум© 2018. Сите права задржани.

Login

Create an Account Back to login/register